گروه صنعتی پارس تسو (سهامی خاص)

Nullam euismod commodo

گروه صنعتی پارس تسو (سهامی خاص) تولیدات خود را در زمینه ساخت میکرو موتور های صنعتی ازسال ۱۳۶۵ آغاز نموده و با ساخت تجهیزات پزشکی تا به امروزادامه داده است و در تمام این سالها بر هدف خود که همان تولید با بالاترین کیفیت است استوار بوده ودرحال حاضر که تجهیزات پزشکی را در مدارتولید خود دارد تلاش مینماید تا ضمن حضوری موثردراین عرصه رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود را جلب نماید.


این شرکت باداشتن کادری مجرب وحرفه ایی درتلاش است باتولید تجهیزات پزشکی موردنیازبیماران وبیمارستان های کشورمان قدمی کوچک درجهت رفع کمبود بازار برداشته تا بتواند سهم خود را به عنوان تولید کننده برتر به جامعه ادا نماید, ما در تلاشیم تا با ارائه محصولات با کیفیت و با فن آوری روز ضمن جلب توجه مصرف کننده قدمی هرچند کوچک در جهت اجرای اقتصاد مقاومتی و در راستای فرهنگ حمایت از تولیدات داخلی در جهت قطع وابستگی به خارج برداریم.


درحال حاضراین شرکت مشغول به تولید تخت های CCU و ICU فول آپشن (پنج شکن) با آپشن های مختلف بوده وتلاش میکند با ایجاد تنوع در مدل های این محصول نظرمصرف کنندگان را تامین نماید.


این شرکت باداشتن نمایندگی انحصاری تغلیظ کننده اکسیژن (اکسیژن ساز) از شرکت ام ای سی کشور چین اقدام به واردات و توزیع این محصول در بازار نموده و در نظر دارد طی چند سال آینده تولید این محصول را درکشورمان کاملآ بومی سازی نماید .


همچنین با توجه به الودگی گسترده هوا دراکثرنقاط کشورمان این شرکت اقدام به واردات وتوزیع مرطوب کننده های اولتراسونیک (بخارسرد) نموده که امیدواریم باتوجه به تنوع مدل های آن چه ازنظر ظاهری وهمینطور کارکرد متفاوت آن درمقایسه با برندهای موجود در بازار بتوانیم نظر مساعد مصرف کنندگان را تامین نماییم.


پیشنهاد و یا انتقاد شما ، ما را در رسیدن به این هدف یاری خواهد کرد.


© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای گروه صنعتی پارس تسو محفوظ می باشد.