دستگاه اکسیژن ساز مدل CP 501i

گروه صنعتی پارس تسو نماینده انحصاری فروش و خدمات پس ازفروش دستگاه های اکسیژن ساز کمپانی MIC در ایران میباشد.


کمپانی MIC ازبزرگترین شرکتهای تولید کننده دستگاه های اکسیژن ساز در کشور چین بوده ودر حال حاضر با تولید انواع دستگاه های اکسیژن ساز با ظرفیت های 3 و 5 و7 لیتری واکسیژن ساز پرتابل قابل نصب درآمبولانس جزء برترین تولیدکنندگان این محصول درجهان میباشد و کیفیت محصولات آن با داشتن گواهینامه های استاندارد مانند IEC و ISO و CE تضمین گردیده است.


یکی از مهم ترین ابزار کاربردی انحصاری نصب شده در این محصول، سیستم نمایشگر لحظه ای خلوص اکسیژن است که با توجه به حساسیت استنشاق این عنصر حیاتی برای بیماران نیازمند در زمان های بحرانی و موارد اورژانسی این امکان را به کاربر میدهد تا از خلوص اکسیژن تولید شده توسط دستگاه آگاه شده و در صورت عدم خلوص کافی از مصرف آن خودداری نموده و تا رفع مشکل دستگاه از کپسول اکسیژن استفاده کند.


از دیگر مزایای این دستگاه نسبت به دستگاه های مشابه وزن کم و ابعاد کوچک آن است که به مصرف کنندگان بخصوص افراد سالخورده امکان جابجائی راحت تر آن را میدهد.


صدای بسیار کم دستگاه (کمتر از 45 دسی بل) باعث آرامش و راحتی مصرف کنندگان بخصوص در افرادی که باید به طور مرتب و مدت زمان طولانی اکسیژن تراپی شوند خواهد بود.

از جمله ویژگی های این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • سیستم نمایشگر دیجیتالی لحظه ای خلوص اکسیژن
  • دارای سیستم آلارم LED و صوتی
  • صدای کم در حد 45 دسی بل
  • وزن کم و ابعاد کوچک برای حمل و نقل
  • یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش
  • دارای استاندارد کیفیت از DNV نروژ و سایر شرکتهای معتبر

© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای گروه صنعتی پارس تسو محفوظ می باشد.